Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Wadowscy sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-962), ul. Łokietka 83 (dalej: Wadowscy sp. z o.o.) jest administratorem danych osobowych swoich pracowników, klientów, kontrahentów, a także innych osób, których dane są przetwarzane w ramach bieżącej działalności.

Najlepsi na mecie Volvo Wadowscy XC Race 2015
Wyjazd na tegoroczny majowy weekend miał być dla nas, próbą generalną, nowego, integrowanego kampera marki Knaus Van i. Kierunek wyjazdu obraliśmy, już kolejny rok pod rząd, w stronę naszej wschodniej granicy. Głównymi punktami miały być: Zamość, Chełm, Lublin.

Najlepsi na mecie Volvo Wadowscy XC Race 2015
Zobacz relację z pierwszego Volvo Wadowscy XC Race 2015, który odbył się 24 października, w Gaju koło Krakowa. Wystartowali m.in: Sylwester Szmyd, Przemysław Niemiec, Marek Rutkiewicz, Maciej Paterski, Michał Paluta i Piotr Brożyna

Najlepsi na mecie Volvo Wadowscy XC Race 2015
Zobacz relację z pierwszego Volvo Wadowscy XC Race 2015, który odbył się 24 października, w Gaju koło Krakowa. Wystartowali m.in: Sylwester Szmyd, Przemysław Niemiec, Marek Rutkiewicz, Maciej Paterski, Michał Paluta i Piotr Brożyna

Dzień Volvo z Raiffeisen-Leasing!
Już 21 października skorzystaj z pomocy doradcy handlowego Volvo Wadowscy i doradców finansowych Raiffeisen-Leasing, aby skonfigurować korzystną ofertę na wybrane modele Volvo w okazyjnej cenie. Dodatkowo prezentacje i zapisy na jazdy próbne najnowszym Volvo XC90!

Volvo Wadowscy XC Race 2015
Jesienny wyścig ze znanymi przedstawicielami polskiego peletonu odbędzie się już 24 października podczas Volvo Wadowscy XC Race 2015! Tego dnia wszyscy chętni mogą podjąć wyzwanie z mistrzami bezpłatnie o godzinie 10:00 na terenie salonu samochodowego w Gaju koło Krakowa.

Nasz camper na Vuelta a Espana!
Ponad 7 tysięcy pokonanych kilometrów i tydzień spędzony z drużyną kolarską Tinkoff-Saxo to efekt wyprawy ekipy Eurosportu, która wyruszyła naszym camperem na Vuelta a Espana 2015.

VOLVO ASYSTUJE CCC SPRANDI POLKOWICE
W 72. Tour de Pologne zespół kolarski CCC Sprandi Polkowice wystartował w towarzystwie nowej floty od Volvo Wadowscy.

BRILLANCE JEŹDZI VOLVO!
Rozwój, bezpieczeństwo, skuteczność i najwyższa jakość wykonywanych usług to naczelne wartości towarzyszące na co dzień działalności Brillance Sp. z .o.o.

PINOT NOIR FASHION - pierwsze spotkanie z VOLVO XC90
Na polu golfowym, w podkrakowskich Paczółtowicach, odbyła się sesja zdjęciowa promująca markę odzieżową Virgo Wear. Modelowi towarzyszyło nowe Volvo XC90.

VOLVO XC90 dla Virgo Wear
Na polu golfowym, w podkrakowskich Paczółtowicach, odbyła się sesja zdjęciowa promująca markę odzieżową Virgo Wear. Modelowi towarzyszyło nowe Volvo XC90.

Nasza niespodzianka dla kibiców WISŁY KRAKÓW
Mecz naszego partnera sportowego, Wisły Kraków z Lechem Poznań, rozegrany 1 sierpnia 2015 r., był emocjonującym wydarzeniem, obfitującym w niespodzianki dla kibiców krakowskiego klubu piłkarskiego.

Tomasz Marczyński dla VOLVO Wadowscy
Nasze samochody cieszą się szczególnym upodobaniem wśród znanych i tytułowanych sportowców. Grono wielbicieli Volvo od Wadowscy Sp. z o.o. zasilił Tomasz Marczyński, kolarz szosowy, Mistrz Polski 2015 w wyścigach ze startu wspólnego.

Otwieramy drugą siedzibę Wadowscy Campery
Wraz z nieustannym rozwojem naszej firmy, w podwarszawskich Jankach powstaje drugie centrum caravaningowe Wadowscy Campery. W naszej nowej siedzibie umożliwiamy wypożyczenie camperów za pośrednictwem McRENT (www.mcrent.pl) - największej wypożyczalni camperów w Europie.

Lekarze i prawnicy na pikniku z VOLVO XC90
13 czerwca, w Parku Strzeleckim w Krakowie, odbył się piknik rodzinny, integrujący środowisko lekarzy i prawników, zorganizowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Krakowie przy współpracy z Krakowską Izbą Adwokacką. Jedną z idei pikniku była promocja zasad bezpieczeństwa wśród dzieci.

Nowe Volvo XC90
W światowej klasy obiekcie, przy repertuarze wybitnego, krakowskiego artysty został zaprezentowany nowy model Volvo XC90 - najbardziej luksusowego, intuicyjnego i bezpiecznego SUV’a w historii szwedzkiej marki.

Bezpieczni razem w drodze i na drodze
W dniu 26 października bieżącego roku Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Głogoczowie zorganizowała event „Bezpieczni razem w drodze i na drodze”. Odbył się on na rynku w Myślenicach.

Snowboard Taste Day Volvo
W słoneczną niedzielę, 22 lutego, na stoku narciarskim Szklana Góra w podkrakowskich Harbutowicach, odbył się Snowboard Taste Day, zorganizowany przez Radio KRK FM i sponsorowany przez firmę Volvo Wadowscy.

Dolnośląskie zachwyca
Jesień to taka wyjątkowa pora roku, która zachęca do wycieczek i podziwiania całej gamy barw, zdobiącej otoczenie. Klub miłośników turystyki kamperowej postanowił wykorzystać uroki jesieni.

Na końcu Europy
Portugalia kusiła nas od dawna, ale z roku na rok odkładaliśmy tę wyprawę.Tak długi wyjazd wymagał odpowiedniego kampera - zwrotnego, niewielkiego, szybkiego, a zarazem pojemnego i wygodnego.

Nowe centrum samochodów używanych Wadowscy
Szukasz pewnego auta używanego z gwarancją? Od dziś znajdziesz je w nowym Centrum Samochodów Używanych WADOWSCY w Gaju koło Krakowa.

Volvo Wadowscy partnerem projektu Smart_Kom
7 listopada, w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, odbyła się konferencja „Od smart people do smarty city - ewolucja czy rewolucja?”. Partnerem przedsięwzięcia została firma Volvo Wadowscy, współpracując z Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Volvo Wadowscy partnerem Centrum Kongresowego ICE w Krakowie
Jedyny w Małopolsce autoryzowany dealer marki Volvo przekazał przedstawicielom nowopowstałego Centrum Kongresowemu ICE Kraków samochody Volvo 40, rozpoczynając tym samym współpracę partnerską.

Volvo Wadowscy na Annual Business in Małopolska Meeting 2014
"Biznes nie zna granic" to temat szóstej konferencji Annual Business in Małopolska Meeting, która odbyła się 23 października w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Finał zawodów Volvo Triathlon Series oraz Volvo MTB w salonie Volvo Wadowscy
18 października w salonie Volvo Wadowscy odbył się finał zawodów Volvo Triathlon Series oraz Volvo MTB Marathon. W trakcie imprezy wyłoniono zwycięzcę głównej nagrody samochodu Volvo V40. Po raz drugi z rzędu auto trafiło do triatlonisty.

Aby wygrać, trzeba grać! VOLVO czeka!
Mija kolejny rok serii Volvo MTB Marathon oraz Volvo Triathlon. Drugi raz z rzędu szwedzka marka samochodowa zafundowała niepowtarzalne emocje i podobnie jak w roku ubiegłym, zwieńczeniem sezonu będzie konkurs z nagrodą główną - nowym Volvo V40.

Wisła przedłużyła umowę partnerską z Volvo
Wisła Kraków przedłużyła umowę z jednym z czołowych polskich dealerów aut marki Volvo – firmą Volvo Wadowscy. Firma ta jest związana z małopolskim rynkiem motoryzacyjnym od blisko 40 lat. Wielokrotnie zdobywała tytuły najlepszego dealera i serwisanta aut szwedzkiej marki w Polsce.

Acting Local, Winning Global 2014
W dniach 14 – 15 maja 2014 roku, odbyła się w Krakowie konferencja pod hasłem: „Acting Local, Winning Global 2014: The Word isn’t Flat” organizowana przez ASPIRE. Konferencja „Acting Local, Winning Global” odbywa się raz do roku. Jej organizator, ASPIRE, reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych...

Mistrzostwa teamów serwisowych Volvo International Service Training Award (VISTA)
Od kilkudziesięciu lat Volvo organizuje zawody, które mają na celu wyłonienie najlepszej ekipy serwisowej w każdym kraju. W konkursie VISTA biorą udział trzyosobowe zespoły wystawiane przez autoryzowanych dealerów samochodów osobowych Volvo...

Konstelacja Gwiazd w Baroque
Justyna Steczkowska, Patrycja Kazadi, Mateusz Ziółko i Marika to Gwiazdy, które w kwietniu i maju zaszczycił swoja obecnością Kraków i wzięły udział w niezwykłych koncertach z cyklu KONSTELACJA GWIAZD W BAROGUE....

Majowy weekend czyli Polska Piastów
Kierunek tegorocznego długiego weekendu obraliśmy przeciwnie niż większość rodaków, udaliśmy się bowiem na północ a ściślej mówiąc do Wielkopolski. Na naszym szlaku w pierwszej kolejności znalazł się Kalisz...

Volvo Powerade MTB Marathon 2014
1 maja 2014 roku rozpoczął się VOLVO POWERADE MTB Marathon. Rywalizacja i walka o zwycięstwo, najwyższe lokaty, sukcesy (i porażki) będą towarzyszyły zawodnikom przez najbliższe pół roku...

Volvo V40 CC niezastąpione w górach - trening Sylwestra Szmyd
Przyzwyczaiłem się już, że jak jadę na wysokość to niezależnie od miesiąca towarzyszy mi śnieg. Tym razem jednak nie jest wielkim problemem bo śpię u góry a trenuję nad poziomem morza, zjeżdżając każdego dnia autem...

Targi Motoryzacyjne w Poznaniu 2014
Odbywające się w dniach 27.03-30.03. Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Poznaniu były dla nas okazją, aby po raz pierwszy zaprezentować się na tej prestiżowej imprezie...

Zakończenie VOLVO POWERADE MTB MARATHON 2013
19 Października 2013 roku w siedzibie firmy Volvo Wadowscy w Gaju koło Krakowa, odbyło się oficjalne zakończenie VOLVO POWERADE MTB MARATHON 2013. Impreza przyciągnęła wielu fanów kolarstwa...

Kamperem po złoty liść.
Chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami z mojego pierwszego w życiu wyjazdu camperem.Jestem osobą bardzo lubiącą podróżować , sama przejechałam samochodem pół Europy, ale zawsze zatrzymywłam się w hotelem, apartamentach .Często mijałam na swojej drodze wiele aut kempingowych...

Wadowscy i Camp&Travel.
Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że połączyliśmy nasze siły z jednym z dotychczasowych liderów z branży caravaningowej w Polsce, firmą Camp&Travel z Warszawy. Ideą, jaka nam przyświeca jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie oraz poszerzenie gamy produktów.

Targi Caravaningowe w Dusseldorfie.
W dniach 30.08 - 08.09 2013 odbyła się kolejna edycja największych targów caravaningowych w Europie. Dusseldorf w swoich pawilonach wystawienniczych gościł około 1800modeli camperów i przyczep campingowych oraz pojazdów 4x4.

VOLVO POWERADE MTB MARATHON 2013
1 maja 2013 roku rozpoczął się VOLVO POWERADE MTB Marathon. Rywalizacja i walka o zwycięstwo, najwyższe lokaty, sukcesy (i porażki) będą towarzyszyły zawodnikom przez najbliższe pół roku...

Volvo Oficjalnym Partnerem Wisły Kraków
Firma Wadowscy została członkiem elitarnej grupy Partnerów Wisły Kraków. Podpisaliśmy z wielokrotnym Mistrzem Polski umowę o współpracy, której faktyczne realizowanie już trwa od końca rundy wiosennej!

 10-lecie firmy Volvo Wadowscy i premiera zupełnie nowego Volvo V40
W dniu 12.09.2012 godz. 20.00 w salonie Volvo Wadowscy w Gaju, odbyła się Gala z okazji 10-lecia Firmy Wadowscy. Impreza połączona była z prezentacją ZUPEŁNIE NOWEGO VOLVO V40...

Wspieramy kolarstwo
FIRMA WADOWSCY SP. Z O.O. od lat wspiera niektóre dziedziny sportowe. Jedną z nich jest kolarstwo. Twarzą reprezentującą nasze marki już od wielu, wielu lat jest Sylwester Szmyd – jeden z najwybitniejszych Polskich kolarzy...

WADOWSCY SP. Z O.O. I FUNDACJA ŚW. BRATA ALBERTA.
W dniu 27 września 2011 doszło do spotkania Prezesa Fundacji, Księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego z Panem Pawłem Wadowskim. W dniu tym mieliśmy okazję podarować naszym Przyjaciołom Volvo S40, który ma służyć pomagającym oraz....

WADOWSCY SP. Z O.O. I FUNDACJA „MIMO WSZYSTKO” ANNY DYMNEJ.
Już od 2009 roku Firma Wadowscy Sp. z o.o. pomaga fundacji Anny Dymnej „MIMO WSZYSTKO”. W 2009 roku podczas Pikniku Rodzinnego nastąpiło przekazanie Fundacji dwóch samochodów marki Volvo S40...