Aktualności i wydarzenia

 10-lecie firmy Volvo Wadowscy i premiera zupełnie nowego Volvo V40

W dniu 12.09.2012 godz. 20.00 w salonie Volvo Wadowscy w Gaju, odbyła się Gala z okazji 10-lecia Firmy Wadowscy. Impreza połączona była z prezentacją ZUPEŁNIE NOWEGO VOLVO V40.

Galę rozpoczął, jak przystało na gospodarza, Pan Paweł Wadowski. Po krótkiej prezentacji historii firmy, podziękowaniach dla pracowników i nagrodzeniu tych najbardziej zasłużonych, zaprezentowano niespodziankę dla całej Rodziny Państwa Wadowskich. Były to specjalne życzenia od przyjaciół Firmy m.in.: Andrzeja Seweryna, Anny Dymnej, Leszek Kuzaja, Ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego, Joanny Żółkowskiej i Macieja Żurawskiego. 

Ponieważ Firma Wadowscy od lat wspiera kulturę i sztukę na Gali nie mogło zabraknąć prawdziwej sztuki. W ramach wieloletniej przyjaźni, naszą uroczystość uświetnił swoją znakomitą interpretacją „Dzienników” W. Gombrowicza, Pan Andrzej Seweryn – wybitny aktor i reżyser. Publiczność była zachwycona. Nagrodziła spektakl długimi brawami. 

Po części artystycznej nadeszła chwila na prezentacje zupełnie nowego Volvo V40. Prezentację rozpoczęła grupa baletowo-akrobatyczna ATELIE, która w spektaklu dźwięku, koloru i światła oddała wszystkie nowoczesne i sportowe atuty auta. Merytoryczną część prezentacji zupełnie nowego Volvo V40 poprowadził Pan Ryszard Koprowski - Dyrektor sprzedaży i marketingu.

Kulminacją wieczoru był, jak przystoi na urodziny, piękny tort z logo Volvo. 

Mamy nadzieję, że następne dziesięć lat będzie równie udane albo jeszcze lepsze niż te, które minęły.

ZOBACZ HISTORIĘ NASZEJ FIRMY

ZOBACZ ŻYCZENIA DLA FIRMY VOLVO WADOWSCY OD PRZYJACIÓŁ