Aktualności i wydarzenia

Lekarze i prawnicy na pikniku z VOLVO XC90

13 czerwca, w Parku Strzeleckim w Krakowie, odbył się piknik rodzinny, integrujący środowisko lekarzy i prawników, zorganizowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Krakowie przy współpracy z Krakowską Izbą Adwokacką. Jedną z idei pikniku była promocja zasad bezpieczeństwa wśród dzieci. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty z przedstawicielami Straży Pożarnej, Maltańskiej Służby Medycznej i Policji.

 

Volvo Wadowscy, jako sponsor wydarzenia, zadbał o atrakcje dla dorosłych uczestników spotkania. Firma zaprezentowała najnowszy model Volvo XC90, najbezpieczniejszego SUV’a w historii Volvo, którego oficjalna, małopolska premiera miała miejsce kilka dni wcześniej w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Podczas pikniku wylosowano także szczęśliwego zwycięzcę konkursu „Volvo na weekend”.

- To pierwszy lekarsko-adwokacki rodzinny piknik integracyjny. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie za rok i następne edycje w coraz liczniejszym gronie - powiedział Bartłomiej Guzik, Zastępca Sekretarza Okręgowej Rady Lekarskie, dziękując jednocześnie partnerom wydarzenia.

Po muzycznej podróży przez malownicze, krakowskie okolice, przyszedł czas na wirtualną podróż w czasie - materiał filmowy przedstawiający imponującą historię Volvo. Zwieńczeniem projekcji było pojawienie się długo wyczekiwanego, głównego bohatera wieczoru - nowego Volvo XC90, zaprezentowanego na scenie przez Ryszarda Koprowskiego, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Volvo Wadowscy.

Wszystkich lekarzy i prawników zapraszamy do salonów Volvo Wadowscy, w Krakowie i w Gaju, do zapoznania się ze specjalną, rabatową ofertą samochodów Volvo, dedykowaną wybranym grupom zawodowym.