Aktualności i wydarzenia

Aby wygrać, trzeba grać! VOLVO czeka!

Mija kolejny rok serii Volvo MTB Marathon oraz Volvo Triathlon. Drugi raz z rzędu szwedzka marka samochodowa zafundowała niepowtarzalne emocje i podobnie jak w roku ubiegłym, zwieńczeniem sezonu będzie konkurs z nagrodą główną - nowym Volvo V40.

18.10.2014 o godz. 12.00 w siedzibie firmy Wadowscy podczas nieformalnego zakończenia sezonu chcemy podsumować mijający rok, podzielić się wrażeniami, wysłuchać Waszych opinii. Chcemy także przedstawić kalendarz przyszłorocznych imprez, zaprezentować miejsca i trasy. Nasze zaproszenia przyjęli uznani sportowcy, którzy będą towarzyszyć i kibicować uczestnikom finałowego etapu konkursu. Planujemy kilka dodatkowych atrakcji, ale o tym poinformujemy w najbliższych dniach. Mamy świadomość, iż ta forma umożliwiająca zdobycie głównej nagrody budzi emocje, jednakże zapewniamy - działamy w dobrej wierze, hołdując zasadzie "Aby wygrać trzeba grać".

W ubiegłym sezonie kluczyki do V40 zdobył nie żaden mistrz, a człowiek dla którego sport stał się dobrą zabawą i sposobem na… zrzucenie kilku kilogramów: - Tak serio, to ja byłem prawie ostatni na każdej edycji Triathlon Series, z wody za mną wychodzili jedynie ratownicy WOPR – mówi Adam Greczyło z Gdyni, zwycięzca ubiegłorocznego konkursu Volvo. To, że wygrałem samochód, uważam za mega fuks – śmieje się. - Ale to właśnie było fajne, że każdy mógł wygrać, nawet taki cienias, jak ja! Wywiad z ubiegłorocznym zwycięzcą znajduje sie tu.

Co należy zrobić, żeby mieć szansę zdobyć mechanicznego rumaka wprost ze Szwecji?
Po pierwsze: zapisać się i wystartować w Volvo MTB Marathon (min. 2 starty) lub Volvo Triathlon Series (min. 1 start)
Po drugie: pojawić się 18.10.2014 roku w siedzibie firm Volvo Wadowscy
Po trzecie: wypełnić specjalny formularz wskazując łączny czas przejazdu dwóch zawodników

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 18.10.2014 w siedzibie firmy Wadowscy, ul. Myślenicka 7, 32-031 Gaj k/Krakowa.

Zapraszamy i prosimy o potwierdzenie udziału w finałowym konkursie wysyłając do dnia 15.10.2014 informację o treści "tak" na adres: info@MTBmarathon.com