Aktualności i wydarzenia

Volvo Oficjalnym Partnerem Wisły Kraków

Firma Wadowscy została członkiem elitarnej grupy Partnerów Wisły Kraków. Podpisaliśmy z wielokrotnym Mistrzem Polski umowę o współpracy, której faktyczne realizowanie już trwa od końca rundy wiosennej!

Volvo Car Corporation to jedna z najsilniejszych marek w branży samochodowej, założona w 1927 roku w Göteborgu w Szwecji przez Gustafa Larsona i Assara Gabrielssona. Producent postawił na jakość, wzornictwo, środowisko naturalne i bezpieczeństwo, co sprawia, że samochody marki Volvo cieszą się od lat niesłabnącą popularnością.

W Polsce jednym z wiodących dealerów tej marki jest rodzinna firma „Wadowscy” związana z małopolskim rynkiem motoryzacyjnym od blisko 40 lat. W tym roku obchodzi 10-lecie istnienia jako dealer Volvo. W okresie tym firma wielokrotnie zdobywała tytuły najlepszego dealera i serwisanta aut szwedzkiej marki w Polsce. 

„Sport w Krakowie to Wisła, a auta najwyższej klasy to Volvo. Nasza umowa wynika z przekonania, że najlepsi powinni ze sobą współpracować, dlatego postanowiliśmy połączyć siły. Jestem przekonany, że skorzystają na tym zarówno kibice Białej Gwiazdy, jak i pasjonaci motoryzacji” – mówi Ryszard Koprowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Volvo Wadowscy. 

Jednym z użytkowników tej marki jest pomocnik Białej Gwiazdy, Cezary Wilk, który sam korzysta  z modelu Volvo S60 T5. „Auto jest wygodne, komfortowe i dobrze mi się nim jeździ. Ważne jest dla mnie również to, że jest bezpieczne” – podkreśla piłkarz.

Na mocy umowy reklamy Volvo pojawią się m.in. na stadionie i stronie internetowej Wisły. Dealer będzie mógł posługiwać się tytułem Oficjalnego Partnera klubu i eksponować samochody w trakcie meczów. Wisła Kraków w związku z podjętą współpracą będzie również korzystała z samochodów marki Volvo.

Kontrakt został podpisany do czerwca 2013 z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Fot. Maks Michalczak