Aktualności i wydarzenia

Wisła przedłużyła umowę partnerską z Volvo

Wisła Kraków przedłużyła umowę z jednym z czołowych polskich dealerów aut marki Volvo – firmą Volvo Wadowscy. .

Firma ta jest związana z małopolskim rynkiem motoryzacyjnym od blisko 40 lat. Wielokrotnie zdobywała tytuły najlepszego dealera i serwisanta aut szwedzkiej marki w Polsce.

"Wierzymy, że współpraca Volvo Wadowscy z Wisłą Kraków przybliży kibicom naszą markę, a Klubowi i zawodnikom da narzędzia ułatwiające organizowanie pracy drużyny i pomoże w zdobyciu tytułu Mistrza Polski w tym sezonie" – powiedział Ryszard Koprowski, Dyrektor Volvo Wadowscy.

„Samochody Volvo od 2 lat są chętnie kupowane przez wielbicieli dobrej piłki nożnej wywodzących się z grona wiernych kibiców Wisły Kraków. Na ten rok przygotowaliśmy specjalny pakiet przywilejów dla kolejnych zainteresowanych. Szczegóły wkrótce przekażemy za pośrednictwem biura prasowego klubu” – zapowiedział Andrzej Brzozowski, Szef Sprzedaży Volvo Wadowscy".

"Volvo od zawsze kojarzy się z niezawodnością, dynamicznością, nowoczesnym, ciekawym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa. Jestem niezmiernie zadowolony z tego, że możemy kontynuować współpracę obu tak silnych w Polsce marek - utytułowanego klubu oraz firmy będącej czołowym dealerem Volvo w kraju" – powiedział Wiceprezes Wisły Kraków, Tadeusz Czerwiński.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA