Aktualności i wydarzenia

Volvo Powerade MTB Marathon 2014

LODY PRZEŁAMANE - CZYLI START SEZONU 2014 UWAŻAMY ZA DOKONANY!

1 maja 2014 roku rozpoczął się VOLVO POWERADE MTB Marathon. Rywalizacja i walka o zwycięstwo, najwyższe lokaty, sukcesy (i porażki) będą towarzyszyły zawodnikom przez najbliższe pół roku. Imprezy przeprowadzane w górach nie są dla uczestników o wątłych ambicjach i słabych nerwach, bardziej predysponowani są tu zawodnicy z wyobraźnią, zmysłem przewidywania i chęcią eksploracji.
Gwarantowane są wyjątkowe miejsca, niezapomniane trasy od Beskidów po Karkonosze i wyjątkowa nagroda ZUPEŁNIE NOWE VOLVO V40.

 

 

Firma Volvo Wadowscy już dugi rok z rzędu jest Tytularnym Sponsorem imprez z cyklu VOLVO MTB Marathon i VOLVO Triathlon Seriesugi i fundatorem nagrody Volvo V40.

Volvo V40 to nietuzinkowy hatchback, pięciodrzwiowe auto o wyróżniającym się spośród innych, skandynawskim wzornictwem. Panoramiczny przeszklony dach, system wspomagania parkowania, czy specjalna poduszka powietrzna chroniąca pieszych to tylko początek listy zalet tego samochodu. Silnik jest wyposażony w turbosprężarkę, która zapewnia najsilniejsze doznania w czasie jazdy nie powodując przy tym wzrostu zużycia paliwa. Układ Start/Stop stworzony przez Volvo pozwala dodatkowo obniżyć zużycie paliwa podczas codziennej jazdy do pracy. Nowe Volvo V40 zdobyło uznanie czytelników magazynu „Auto Świat” zdobywając „Złotą Kierownicę 2012”